Activities

ACTIVITIES

Industrial Structures

MK4 genel olarak tanklar, su depoları, silolar, kabuklar ve diğer küresel yapıların inşaasında engin bir tecrübeye sahiptir. Ankraj yelpazemiz bu tip özel uygulamalar için çok uygundur. 4-06 inç blok ankraj bağdaştırıcı (coupler), tekli halat birleştirici (mono strand connector) gibi özel ankrajlarımız özellikle, dairesel yapılar için geliştirilmiştir.

MK4 sistemi LNG tanklarındaki, çimento ve diğer silolardaki kullanımı için en zorlu uluslar arası standartlara uyum sağlamak amacıyla bağımsız laboratuvarlarda da test edilmiştir.

MK4’ün olağanüstü sonuçlar aldığı bir başka alan da mevcut tankların dıştan çevresel ard germe yapılarak tamir edilmesidir.

Factory Buildings

Integrated Plants

Post Tensioning on Tanks

Ardgermeli Çubuk Sistemleri

Cable Stay Bridges

Incremental Launching Bridges

Precast Segmental Bridges

Structural Bar System

Multifunctional Business and Trade Centers

Educational Entertainment and Sports Facilities

High - Rise Residental and Business Centers

Elastomeric and Pot Bearings

Engineering Solutions of Posttension Systems

The main core business of CONAK is to provide structural designs with application on site by succesful and expert engineering team to its clients according to their needs

Both application and static design ability to fulfil your needs with the most appropriate solutions are presented with the application. Many of the local and foreign well-known companies and institutions that employing the structural systems are steel, reinforced concrete and post-tensioning concrete projects has been successfully completed, including the STATIC DESIGN of the structures.

Ardgermeli Statik Tasarım ve Uygulama Projeleri

Özel Projeler

Tecrübeli teknik ekibin sağladığı tatmin edici kaynaklar MK4’ün özel projelerin tasarım ve inşaasında tasarımcı ve kontrolörle işbirliği içerisinde geniş bir mühendislik hizmetiyle yenilikçi gelişmelerin önünü açmaktadır.

MK4 projenin büyüklüğüne ve teknik karmaşıklığına karşılık özel çözümler üreten, yapı endüstrisinde gerekli uzmanlığa ve engin tecrübeye sahip mühendis ve teknisyenleri bünyesinde barındırmaktadır.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak ve onları tatmin edecek en uygun fikir, ürün ve hizmetleri sağlamaktır. Bu düşünceyle, ana yükleniciye her şey dahil inşaa paketleri sunulmaktadır. MK4 organizasyonunun esnekliği bize her koşulda, her yerde ve müşterinin her türlü talebine sistemlerimizi tasarlayarak rekabetçi çözümler sunma olanağı sağlar.